Program lørdag - ensemble


Oppvarming er 20 minutter før spilletid. Oppmøte er 30 minutter før spilletid.
Ensemble - Klasse 1 - Storesal - Lørdag lørdag 18.11.17
10:00

Ulsmåg kvartetten  

Korps: Midtun skoles Musikkorps

Deltakere:
Helene Christiansen
Solveig Kallevåg
Bendik Liam Haukeland
Juliane Buder

10:12

Minde (Evita, Victoria, Amelia, Freya) 

Korps: Minde skoles musikkorps

Deltakere:
Evita
Victoria
Amelia
Freya

10:24

Marie & Amalie 

Korps: Haus og Lonevåg skulemusikk

Deltakere:
Amalie
Maria

10:36

Midtun juniorer 

Korps: Midtun Skoles Musikkorps

Deltakere:
Pelle Mjelde Klæboe
Bastian Borge
Andreas Vergmann
Håvard Bergmann

10:48

Pause 

10:58

Enhjøringstrioen 

Korps: Minde skoles musikkorps

Deltakere:
Marta Velle Sivertsen
Eline Holsen Yndestad
Mathea Salthella Sandvik

11:10

ASB - Caroline og Reidun 

Korps: Askøy Skolebrass

Deltakere:
Charlotte Gannefors Krafft
Reidun Karine Trygvedatter Brekke

11:22

Minde (Annie og Emily) 

Korps: Minde skoles musikkorps

Deltakere:
Anni Kamsvåg Franzen
Emily Linquist Solberg

11:34

Julie & Ida 

Korps: Os Skulekorps

Deltakere:
Julie Nesheim Dyrli
Ida Bergtun

Ensemble - Klasse 2 - Storesal - Lørdag lørdag 18.11.17
12:06

Skjold klarinettduo 

Korps: Skjold skoles musikkorps

Deltakere:
Synva Madsen
Cecilie Aabakken

12:18

Felleskorpset Askøy / Li og Flaktveit 

Korps: Felleskorpset Askøy / Li og Flaktveit skolekorps

Deltakere:
Esther Margrethe H. Grytten
Tora Holter

12:30

Minde (Camilla og Ingrid) 

Korps: Minde skoles musikkorps

Deltakere:
Camilla Skorpen
Ingrid W. Jørgensen

Ensemble - Klasse 3 - Storesal - Lørdag lørdag 18.11.17
13:04

ASB - Gutta boys 

Korps: Askøy Skolebrass

Deltakere:
Håvard Torkelsen
Jakob Helle Lura
Håkon Jofred Brekke Håland
Christian Lundberg Bang
Vemund Skare

13:16

MSM Messing-ensemble  

Korps: Midtun Skoles Musikkorps

Deltakere:
Helle Vik-Johnsen
Marthe Haugland
Ada B. Hannisdal
Amalie D. Eide
Øyvind Kallevåg
Ane S. Svarstad
Håvard Breistein

13:28

Os 2 

Korps: Os skulekorps / Os kulturskule

Deltakere:
Vibeke Nordtveit
Åshild Underhaug Berle

13:40

Ina, Sofie og Solveig 

Korps: Haus og Lonevåg skulemusikk

Deltakere:
Sofie Rivenes Antun
Solveig Torp Bell
Ina Ruud Myking

13:52

Kaland Skolemusikkorps 

Korps: Kaland Skolemusikkorps

Deltakere:
Synne Bjørnevoll Agdesteen
Bjørnar Haveland
Jørgen Akervold
Marcus Mugiraneza
Loke Helle
Ingrid Elise Frotvedt
Thereza Broz
Brigt Arve Håvardstun

14:04

PABA 

Korps: Skjold Skoles Musikkorps

Deltakere:
Pernille Kvamsø
Andrea Ur Kleppe
Benjamin Teigland Solvang
Andreas Wiberg Krohn

14:16

pepperhorn 

Korps: åsane janitsjar

Deltakere:
Mathilde Bernsen Natås
Jana Leonchanka

14:28

Franklin og Bjørnen 

Korps: Minde skoles musikkorps

Deltakere:
Vebjørn Øiestad
Henrik Selle

Ensemble - Klasse 4 - Storesal - Lørdag lørdag 18.11.17
15:00

Fløytetrio - Åsane Janitsjar 

Korps: Åsane Janitsjar

Deltakere:
Line Årdal
Maren Johannessen
Sara Kjeseth

15:12

Klarinett duo 

Korps: Ulriken Janitsjar/Bønes skolekorps

Deltakere:
Hanne Hartveit
Stine Skeidsvoll Haugland

15:24

TwoBass 

Korps: Kongshaug musikkgymnas

Deltakere:
Kristian Prestbø
Øyvind Torkjell Instefjord

15:36

SSM ensemble nr 6 

Korps: Strusshamn Skoles Musikklag

Deltakere:
Silje Paulsen
Anja Sandvoll
Martine Kristiansen
Øystein Tveit
Karoline Nøttveit
Viljar Wikum
Silje Mehus
Eirik Torset
Jakob Bjørnøy