Program søndag - korps


Oppvarming er 20 minutter før spilletid. Oppmøte er 10 minutter før det igjen. dvs 30 minutter før spilletid.
Korps - Junior - Lillesal - Søndag søndag 19.11.17
09:00

Haukeland Kronstad Juniorkorps 

Dirigent: Endre Lindtner Jørgensen
09:10

Askøy Skolebrass - Juniorkorps 

Dirigent: Elise Minde Fagerli
09:20

Åsane Janitsjar juniorkorps 

Dirigent: Viggo Vea
09:30

Ulriken Janitsjar Juniorkorps 

Dirigent: Sissel Berge
09:40

Li og Flaktveit skolekorps 

Dirigent: Line Joa Tveit
09:50

Skjold skoles musikkorps  

Dirigent: Lisbeth Sommerstad Vee
10:00

Pause 

10:20

Askøy Skolebrass - Mellomkorps 

Dirigent: Joakim Vederhus Rønhovde
10:30

Lyderhorn Skolebrass juniorkorps 

Dirigent: Irene Renate Graven
10:40

Os skulekorps  

Dirigent: Joakim Vederhus Rønhovde
10:50

Kaland Skolemusikkorps 

Dirigent: Silje Haukeland
11:00

Øystese Skulemusikklag Juniorkorps 

Dirigent: Kåre Stokke
11:10

Voss Skulemusikk 

Dirigent: Asbjørn Haukeland
11:20

Hellen skoles juniokorps 

Dirigent: Sindre Bowitz Larsen
Korps - Brass 2. divisjon - Storesal - Søndag søndag 19.11.17
09:00

Lyderhorn skolebrass 

Dirigent: Jan Egil Jørgensen
09:20

Askøy Skolebrass  

Dirigent: Einar Gjelsvik
09:40

Minde skoles musikkorps 

Dirigent: Berit M. Skorpen
10:00

Pause 

10:10

Hellen skoles musikkorps 

Dirigent: Frederick Schjelderup
10:30

Haus og Lonevåg skulemusikk 

Dirigent: Torstein Åvar Sollien
Korps - Generasjonskorps - Storesal - Søndag søndag 19.11.17
10:50

Li og Flaktveit skolekorps 

Dirigent: Svein Olav Sandvik.
11:10

Tveiterås Skolekorps 

Dirigent: Frank I. Iversen
Korps - Janitsjar 3. divisjon - Storesal - Søndag søndag 19.11.17
12:10

Haukeland Kronstad Skolekorps 

Dirigent: Endre Lindtner Jørgensen
Korps - Janitsjar 2. divisjon - Storesal - Søndag søndag 19.11.17
12:30

Åsane Janitsjar 

Dirigent: Viggo Vea
12:50

Voss Skulemusikk 

Dirigent: Asbjørn Haukeland
Korps - Janitsjar 1. divisjon - Storesal - Søndag søndag 19.11.17
13:40

Midtun Skoles Musikkorps 

Dirigent: Christian Breistein
14:00

Os skulekorps 

Dirigent: Marius Fevang Thorstensen
14:20

Pause 

14:30

Skjold skoles musikkorps  

Dirigent: Merete Underhaug
14:50

Ulriken Janitsjar 

Dirigent: Trond Helland
15:10

Strusshamn Skoles Musikklag 

Dirigent: Jann Werner Webermann