Program lørdag - solister


Oppvarming er 10 minutter før spilletid. Oppmøte er 20 minutter før spilletid.
Solist - Klasse 1 - Fanafjell - Lørdag lørdag 18.11.17
10:00

Håvard Breistein  Pianist: Ellena Hale

Korps: Midtun skoles musikkorps
10:06

Jonathan Revheim  Pianist: Eirin Bjerkomp Soelberg

Korps: Haus og Lonevåg skulemusikk
10:12

Emma Trovåg 

Korps: Os skulekorps
10:18

Sigurd Berge Fjørtoft   Pianist: Ellena Hale

Korps: Skjold skoles musikkorps
10:24

Torkel Husom  Pianist: Merete Underhaug

Korps: Skjold Skoles Musikkorps
10:30

Alfred Andersen Våge 

Korps: Askøy Skolebrass
10:36

Helene Christiansen  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Korps: Midtun Skoles Musikkorps
10:42

Erik Haugland 

Korps: Midtun Skoles Musikkorps
Solist - Klasse 2 - Fanafjell - Lørdag lørdag 18.11.17
11:00

Juliane Buder  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Korps: Midtun
11:07

Ragnhild Stakkestad Kristensen  Pianist: Merete Underhaug

Korps: Skjold Skoles Musikkorps
11:14

Helene Bygnes  Pianist: Bergfinn Sørlie

Korps: Midtun skoles musikkorps
11:21

Tora Holter  Pianist: Frode Skag Storheim

Korps: Li og Flaktveit skolekorps
11:28

Frida Berge-Haveland 

Korps: Skjold skolels musikkorps
11:35

Lisa Vabø Evjen  Pianist: Ellena Hale

Korps: Skjold skoles musikkorps
11:42

Kristine Namtvedt Nordstrøm  Pianist: Irina Blankova

Korps: Skjold Skoles Musikkorps
11:49

Rakel Kjeseth  Pianist: Irina Blankova

Korps: Åsane Janitsjar
11:56

Pause 

12:15

Nora Nadina Hvidsten  Pianist: Marie Rafteseth

Korps: Skjold Skoles Musikkorps
12:22

Erlend Vik-Johnsen  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Korps: Midtun Skoles Musikkorps
12:29

Viviana Antonia Ilea 

Korps: Midtun Skoles Musikkorps
12:36

Åse Johanne H. Saggau-Holm  Pianist: Marta Berit Belt

Korps: Midtun Skoles Musikkorps
12:43

Kamma Marie Svendsen  

Korps: Midttun skoles musikkorps
12:50

Synne Frost  Pianist: Gabriella Szavo

Korps: Skjold Skoles Musikkorps
12:57

Pause 

13:04

Hanne Grimstad  Pianist: Martha Berit Belt

Korps: Minde skoles musikkorps
13:11

Elisabeth Hallanger Bø  Pianist: Astrid Nysæter

Korps: Voss Skulemusikk
Solist - Klasse 3 - Fanafjell - Lørdag lørdag 18.11.17
13:27

Pause 

13:47

Bendik Sømoen  Pianist: Ellena Hale

Korps: Skjold skoles musikkorps
13:56

Leah Furu  Pianist: Ellena Hale

Korps: Skjold skoles musikkorps / Bergen kulturskole
14:05

Helene Hove Rosenlund 

Korps: Skjold Skoles Musikkorps
14:14

Marthe Haugland  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Korps: Midtun skoles musikkorps
14:23

William Moldestad  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Korps: Midtun Skoles Musikkorps
14:32

Frederik Farsund Engelsen  Pianist: Eirin Bjerkomp Soelberg

Korps: Bergen kulturskole
14:41

Pause 

15:01

Ingvar Mjanger Rafteseth 

Korps: Skjold skolekorps
15:10

Haben Desbele Gulbet 

Korps: Askøy Skolebrass
15:19

Linnea Aasnes  Pianist: Martha Berit Belt

Korps: Minde skoles musikkorps
15:28

Emma Kjøsen  Pianist: Martha Berit Belt

Korps: Minde skoles musikkorps
15:37

Ann Helen Grimstad  Pianist: Martha Berit Belt

Korps: Minde skoles musikkorps
15:46

Vegard Namtvedt Nordstrøm  Pianist: Ellena Hale

Korps: Skjold
15:55

Ada Berge Hannisdal  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Korps: Midtun skoles musikkorps
Solist - Klasse 5 - Lillesal - Lørdag lørdag 18.11.17
10:30

Ida Marie Espeland  Pianist: David Weaver

Korps: Kongshaug musikkgymnas
10:44

Kjersti Langeland  Pianist: David Weaver

Korps: Onarheim Musikklag
10:58

Lars Ivar Thorkildsen 

Korps: Skjold Skoles Musikkorps
11:12

Gard V. Thomassen  Pianist: Irina Blankova

Korps: Haukeland Kronstad skolekorps
11:26

Liv Tabita Øgreid   Pianist: David Weavers

Korps: Kongshaug musikkgymnas
11:40

Pause 

11:55

Johanna Møen  Pianist: Mai Goto

Korps: Skjold Skoles Musikkorps
12:09

Julie Røssland  Pianist: Astrid Nysæter

Korps: Voss Skulemusikk
12:23

Pause 

12:37

Maren Rivenes Vik  Pianist: David Weaver

Korps: kdv skulekorps
Solist - Klasse 4 - Lillesal - Lørdag lørdag 18.11.17
13:05

Benjamin Teigland Solvang  Pianist: Irina Blankova

Korps: Skjold Skoles Musikkorps
13:17

Andrea Ur Kleppe  Pianist: Irina Blankova

Korps: Skjold skoles musikkorps
13:29

Pause 

13:41

Sofie Folgerø Gloppen  Pianist: Alina Letiagina

Korps: Bønes skolekorps
13:53

Erlend Abelvik  Pianist: Eirin Bjerkomp Soelberg

Korps: Midtun Skoles Musikkorps
14:05

Pause 

14:25

Yngve Abelvik  Pianist: Alina Letiagina

Korps: Midtun skoles musikkkorps
14:37

Tor Gabriel H. Saggau-Holm  Pianist: Marta Berit Belt

Korps: Midtun Skoles Musikkorps
14:49

Øyvind Kallevåg   Pianist: Guro Rotevatn Buder

Korps: Midtun Skoles Musikkorps
15:01

Alexander Haakon Bjørkhaug  Pianist: Eirin Bjerkomp Soelberg

Korps: Musikklaget Fjellklang